Turniej piłkarski o Puchar
Prezesa Walcowni Metali "Dziedzice" SA


 • 2016-06-20

  W sobotę 18 czerwca na zaproszenie MOZ NSZZ "Solidarność" Walcowni Metali Czechowice S.A. nasza baildonowska reprezentacja wzięła udział w turnieju piłkarskim o Puchar Prezesa Wlcowni Metali "Dziedzice" SA. Pierwszy raz "Solidarność" Baildon wyjechała z tego turnieju niepokonana...

  Sześć raz Baildona brała udział w czechowickim turnieju, tym razem zawody odbyły się na ośrodku sportowym w Zabrzegu przy bardzo silnej obsadzie gospodarzy. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn: MOZ Baildon, Orły, UR, Schumagi, WT i Po Nocy.

  Utworzone dwie grupy w których każdy grał z każdym. Pierwsze miejsce w gruach zajęły drużyny Baildonu oraz WT i oni stanali do bardzo zaciętego finału. Wynik 2 - 1 dla nas pokazuje jak zacięta była rywalizacja i jakie olbrzymie były emocje (niewykorzystany karny WT na 3 minuty przed końcem meczu). Zwycięski wynik udało się utrzymać do końca spotkania i pierwszy raz przywieźć ten ładny Puchar do Katowic.

  O trzecie miejsce również po zaciętym i obfitującym w grad bramek meczu nasze grupowe ORŁY pokonały zespół Po Nocy 8-7.

  Czechowickiej Solidarności dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą organizację turnieju, grę Fair Play i miłe ugoszczenie naszej drużyny.

  Do zobaczenia za rok